0 0 Kč

Obchodní podmínky

Objednání zboží | Ceny zboží | Reklamace | Dopravné | Volba platební metody | Nevyzvednuté zboží | Garance spokojenosti | Ochrana osobních dat

Všeobecná ustanovení a vymezení pojmů

Tyto obchodní podmínky se vztahují na spotřební zboží zakoupené prostřednictvím internetového obchodu www.ploty-fencee.cz.

'Prodávající' je firma ploty-fencee, Vlčkovice 20, Lhota pod Libčiny 50327, zastoupená: Alešem Malým (jednatel), IČ:73606171, DIČ: CZ8303023091. Firma je zapsána v OR vedeném KS v Hradci Králové oddíl C, vložka 9839.

'Kupující' je subjekt, který s Prodávajícím uzavřel smlouvu o koupi zboží. Kupní smlouvou se rozumí doklad o koupi zboží.

Kupující učiněním objednávky akceptuje obchodní podmínky pro dodávky zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy kupujícího a prodávajícího se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou pro obě strany závazné, pokud není písemně stanoveno jinak.

Objednání zboží

Osobní převzetí
Máte-li vybraný výrobek, ale chcete si ho vyzvednout, vyzkoušet osobně v Naší firmě, stačí nás telefonicky kontaktovat a sjednat si schůzku, po dohodě je možná návštěva i mimo pracovní dobu.

Telefonická objednávka
Máte zájem o některý výrobek, ale raději byste si zboží objednali telefonicky než po internetu a zároveň si o něm zjistili ještě některé další doplňující informace? Neváhejte nás prosím kontaktovat na telefonním čísle: +420 774 417 714 a my Vaši objednávku rádi vyřídíme také po telefonu.

Elektronická objednávka
Podmínkou pro naplnění platnosti Vaší elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká samotným dodáním zboží. K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje formální potvrzení objednávky prodávajícím.

Potvrzení objednávky
Objednávka je přijata okamžitě, potvrzení objednávky vám zašleme e-mailem, o odeslání zboží budete taktéž informováni e-mailem. V případě nejasností Vás budeme kontaktovat.

Ceny zboží

Ceny zboží jsou v našem obchodě konečné, jsme plátci DPH. Vyhrazujeme si právo upravit uváděné ceny v případě pohybu kurzu Kč v průběhu vyřizování objednávky (SR) nebo v případě náhlé změny ceny od dodavatele. V takovém případě Vás budeme kontaktovat a případné změny s vámi konzultovat ještě před odesláním zboží.

Reklamace

V našem internetovém obchodě poskytujeme stejné podmínky pro uplatňování reklamací, jaké jsou platné v kterékoliv běžné kamenné prodejně v souladu s platným obchodním zákoníkem, resp. občanským zákoníkem. Na zboží, objednané a zakoupené prostřednictvím www.ploty-fencee.cz poskytujeme záruku v délce minimálně 24 měsíců od data dodání zboží, není-li uvedeno více. Ačkoliv prodáváme pouze prvotřídní zboží, může se Vám jako u každého obchodníka stát, že bude nutné zboží reklamovat. Pokud se rozhodnete reklamovat u nás zakoupené zboží, kontaktujte nás na telefonu +420774417714 nebo -emailem- (je třeba uvést Vaše jméno, adresu a název reklamovaného zboží) a my se pokusíme závadu odstranit odbornou poradou nebo se s Vámi dohodneme na dalším postupu. Vykazuje-li zboží zjevné vady, tj. zejména pokud je zboží kupujícímu předáno v porušeném transportním obalu, je kupující oprávněn zboží nepřevzít. V takovém případě zůstává zachován nárok kupujícího na poskytnutí řádného dodání zboží, či na vrácení kupní ceny. Volbu provede kupující.

Dopravné

Dopravné pro ČR
Česká pošta na uvedenou dodací adresu (domů, do práce atp.). Za nákup do hodnoty 1000 Kč je k ceně nákupu připočteno dopravné v jednotné výši 110 Kč. U nákupu za více jak 1000 Kč máte dopravné zdarma. Pokud nebudete zastiženi na Vámi uvedené dodací adrese (doma, v práci atp.), bude balíček uložen 7 dní na vaší poště.

EXPRESS MAIL SERVICE (EMS)
Rychlá přeprava dokumentů a zboží po celém území ČR. Česká pošta zaručuje dodání zásilek v dohodnutém časovém limitu, a to nejpozději následující den po dni podání zásilky včetně sobot. Ve vybraných větších městech se zásilky EMS dodávají i v neděli a ve svátek.

Za tento způsob dopravy účtujeme paušálně 150,- Kč i v případě převodu peněz předem na účet prodávajícího.

Dopravné pro SR
Cena dopravného na Slovensko je 220 Kč. Na zásilky na Slovensko se nevztahuje doprava zdarma. Při výměně zboží je potřeba počítat s vyššími náklady (poštovné, převody peněz na Slovensko), které hradí zákazník.

EXPRESS MAIL SERVICE (EMS)
Rychlá přeprava dokumentů a zboží po celém území SR. Česká pošta zaručuje dodání zásilek v dohodnutém časovém limitu, a to nejpozději do 48 hod (SR) po dni podání zásilky včetně sobot. Ve vybraných větších městech se zásilky EMS dodávají i v neděli a ve svátek.
Tato služba lze využívat pouze pří platbě převodem na účet!

Volba platební metody

Dobírka
Objednávku zaplatíte při převzetí zboží zaměstnanci České pošty. Pokud nebudete zastiženi doma, bude balíček uložen 7 dní na vaší poště.

Služba dobírky je zpoplatněna částkou 45,- Kč a nevztahuje se na ni akce dopravné zdarma.

EXPRESS MAIL SERVICE (EMS)
Rychlá přeprava dokumentů a zboží po celém území ČR. Česká pošta zaručuje dodání zásilek v dohodnutém časovém limitu, a to nejpozději následující den po dni podání zásilky včetně sobot. Ve vybraných větších městech se zásilky EMS dodávají i v neděli a ve svátek.

Za tento způsob dopravy účtujeme paušálně po (ČR) - 150,- Kč i v případě převodu peněz předem na účet prodávajícího.

Bankovní převodem
Platbu můžete převést na náš účet. Po odeslání objednávky Vám zašleme údaje potřebné pro převod peněz na náš účet – částka, číslo našeho účtu, variabilní symbol. Peníze nám jsou připsány během 1-3 dní. Je možné zaslat emailem výpis o provedení platby. Po kontrole platby zboží ihned odesíláme.

Nevyzvednuté zboží

Při nevyzvednutí odeslané zásilky vzniká prodávajícímu nárok na úhradu dopravného (poštovného) ve skutečně uhrazené výši (dopravci, poště). Tento nárok vzniká i v případě, že objednávka přesahuje hodnotu splňující podmínky pro odeslání zdarma. Opakované odeslání zásilky je po dohodě možné. Prodávající si vyhrazuje právo požadovat náhradu s tím spojených nákladů.

Garance spokojenosti

Nekupujete 'zajíce v pytli' - pokud nebudete se zbožím spokojeni, můžete ho bez udání důvodu vrátit nepoužité do 14 dnů od převzetí zásilky nazpět a my Vám okamžitě vrátíme Vaše peníze nebo vyměníme zboží za jiné. Vrácené zboží nepřijímáme formou dobírky.

Ochrana osobních dat

Osobní data, která uvedete při objednání nebudou poskytnuta jiným subjektům.
Pokud si v průběhu nákupu nebudete vědět s čímkoliv rady, kontaktujte nás -emailem- nebo telefonicky +420774417714 - rádi Vám poradíme.

Provozovatel

Aleš Malý
Vlčkovice 20
503 27 Hradec Králové
IČ: 73606171
DIČ: CZ8303023091

Otevírací doba

Pondělí až pátek
08.00 - 12.00
13.00 - 16.00
Volejte předem z důvodů možné nepřítomnosti pří výjezdech za instalacemi

Prodejna

Vlčkovice 20
503 27 Hradec Králové
Tel: 774 417 714
info@ploty-fencee.cz

Mapa

ploty fencee prodejna
© Copyright 2024. Ploty-fencee.cz elektronické ohradníky a příslušenství.